bramy samonośne na szynie

B&K jest producentem wyspecjalizowanym w dostarczaniu bram dla klientów przemysłowych. Bramy przesuwne przemysłowe wyposażone są w mocne napędy, których częstotliwość otwierana jest wysoka, ale to tylko jedna cecha, poznaj cechy bram przemysłowych.

  1. SIŁA i WYTRZYMAŁOŚĆ

Bramy przesuwne przemysłowe projektowane są do obiektów, gdzie nierzadko z wjazdu korzystają duże auta dostawcze i ciężarówki. Z tego względu bramy przemysłowe mają mocną konstrukcję, która jest mocniejsza od tradycyjnych bram przesuwnych.

  1. SZYBKOŚĆ I CZĘSTOŚĆ OTWIERANIA

Zadaniem bramy przesuwnej przemysłowej jest jej szybkość i częstotliwość otwierania. Tradycyjne bramy przesuwnej otwierane i zamykane są rzadko, zazwyczaj do kilkunastu razy na dzień. Natomiast przesuwne bramy przemysłowe projektowane są pod kątem częstego otwierania się, nawet kilkaset cykli na dobę. Ponadto od bramy przemysłowej wymaga się, aby otwierała się w krótkim czasie.

  1. SKROJONA NA MIARĘ

Każda firma ma inne zapotrzebowanie na bramę. Inne są warunki otoczenia i inne wymagania odnośnie konstrukcji czy samego wyglądu bramy. Dlatego produkujemy bramy skrojone na miarę potrzeb. Poznając potrzeby, wymagania i warunki otoczenia projektujemy bramy przemysłowe pod zamówienie.

  1. BOGATE WYPOSAŻENIE

Przesuwne bramy przemysłowe są bogato wyposażone. W przeciwieństwie do bram tradycyjnych bramy dla przemysłu posiadają zaawansowane wyposażenie pozwalające otwierać się bramie poprzez czytnik tablic rejestracyjnych, czy kart.

Skontakuj się z nami!

 

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *