BRAMY PRZESUWNE

SLIDER L

Automatyczna brama przesuwna o mocnej konstrukcji. Zabezpieczona przed korozją, ocynkowana ogniowo, pomalowana proszkowo. Możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Brama produkowana jest w szerokości do 9 metrów. Wysokość od 1 do 3 m, standardowa wysokość to 2 lub 2,4 metra.

Bramy przesuwne panelowe

Brama przesuwana wypełnione panelem lub innymi wypełnieniami: siatką zgrzewaną, profilem, blachą. Brama porusza się na profilu jezdnym 80x80x5mm.

Automatyczne bramy przesuwne na pilota

Bramy wyposażamy w napędy, które sterowane są pilotem. Każda brama automatyczna wyposażona jest w napęd FAAC.

CECHY & ATUTY


Cechy

 • ♦ Pełna automatyka
 • ♦ Awaryjne otwieranie ręczne
 • ♦ Profil jezdny 80x80x5 mm

Atuty

 • ♦ Mocna konstrukcja
 • ♦ Prosta instalacja
 • ♦ Ocynk + RAL

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Wysokość bramy Od 1 do 3 metrów (standard 2-2.4 m)
Szerokość bramy Do 9 metrów
Silnik Napęd elektryczny FAAC
Jednostka sterująca FAAC
Awaryjne działanie podczas awarii zasilania Otwieranie manualne po odłączeniu napędu
Temperatura pracy -40°C do 60°C (opcjonalnie 70°C)
Główne zasilanie 230VAC 50Hz / 3*400 VAC 50Hz
Profil jezdny  Ceownik 80x80x5
Opcje wypełnienia bramy
 • ♦ Panel 868
 • ♦ Profil stalowy rurowy 22mm
 • ♦ Panel zgrzewany P5
 • ♦ Profil kwadratowy 25x25mm
 • ♦ Profil prostokątny  30x10mm
 • ♦ Panel zgrzewany Securifor
 • ♦ Blacha pełna
 • ♦ Siatka zgrzewana oczko 30×30
 • ♦ Blacha perforowana
 • ♦ Blacha falista

WYPOSAŻENIE


Podstawowe

 • Sterowanie kluczykiem
 • Przycisk bezpieczeństwa
 • ♦ Lampa ostrzegawcza
 • ♦ Wbudowane fotokomórki
 • ♦ Listwy bezpieczeństwa

Opcjonalne

 • Regulacja naciągu
 • Oznakowanie ostrzegawcze
 • Groty/Zęby rekina/Drut kolczasty/Concertina
 • Wózek 6/8 kół
 • ♦ Baza/Obudowa XL lub XXL napędu
 • ♦ Zamek z ryglem
 • ♦ Profil jezdny Welser 190×155
 • ♦ Lampa ostrzegawcza „kogut” lub migające, syrena
 • ♦ Kluczyk + awaryjne otwieranie
 • ♦ Fotokomórki
 • ♦ Radiowy nadajnik do listew bezpieczeństwa
 • ♦ Falownik
 • ♦ Światła drogowe w słupku
 • ♦ Pulpit kontrolny
 • ♦ Piloty
 • ♦ Czytnik kart zbliżeniowych
 • ♦ Pętla indukcyjna
 • ♦ Zapasowa bateria
 • ♦ Moduł GSM
  • ♦ Intercom
  • ♦ Automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych
  • ♦ Semafor LED na oddzielnym słupku

Opcje sterowania bramą

 • ♦ Panel kontrolny ALUMINIUM
 • ♦ Panel kontrolny PCV
 • ♦ Pilot 2 lub 4 kanałowy
 • ♦ Obsługa kluczykiem

Galeria

PODOBNE PRODUKTY

CHCESZ POZNAĆ WYMIARY LUB DOWIEDZIEĆ SIĘ JAKIE SĄ CENY BRAM?


Dowiedz się więcej na temat bramy przesuwnej SLIDER L od naszego doradcy.


Różne opcje wypełnienia

Brama może być wypełniona panelem, siatką zgrzewaną, profilem stalowym rurowym lub prostokątnym lub kwadratowym, blachą pełną lub zgrzewaną lub falistą lub perforowaną, siatką zgrzewaną o wąskim oczku 30×30 mm.  Całkowita dowolność wyboru.Opcje automatycznego otwierania

W zależności od wyposażenia bramy może być ona otwierana automatycznie poprzez rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, sygnał z pętli indukcyjnych, klawiaturą numeryczną bądź czytnik kart zbliżeniowych.Pełne bezpieczeństwo

Brama jest zabezpieczona przed ryzykiem uszkodzenia/zakleszczenia osób, wyposażone są w listwy bezpieczeństwa i dwie linie fotokomórek. Bramy spełniają standardy zabezpieczeń zgodnie z normą EN 12453, dyrektywą 2006/46/EC, wszystkie bramy posiadają znak CE.


bramy samonośne na szynie

Bramy przesuwne przemysłowe

B&K jest producentem wyspecjalizowanym w dostarczaniu bram dla klientów przemysłowych. Bramy przesuwne przemysłowe wyposażone są w mocne napędy, których częstotliwość otwierana jest wysoka, ale to tylko jedna cecha, poznaj cechy bram przemysłowych. SIŁA i WYTRZYMAŁOŚĆ Bramy przesuwne przemysłowe projektowane są do obiektów, gdzie nierzadko z…

Blkada zapora drogowa bariera antyterrorystyczna

Najczęściej wybierana zapora antyterrorystyczna – TITAN

Z całej gramy modeli naszych blokad drogowych najczęściej wybieraną zaporą jest TITAN. Jest to hydrauliczna blokada drogowa montowana na głębokim fundamencie. Dowiedz się więcej o tym modelu z poniższego artykułu. Specyfikacja techniczna Zapora antyterrorystyczna TITAN jest hydrauliczną blokadą, której obudowa jest osadzana głęboko pod powierzchnią…

bramy teleskopowe przesuwne przemysłowe

Poznaj bramy teleskopowe i bramy składane

Gdy otoczenie nie pozwala na zamontowanie przesuwnej bramy przemysłowej, bądź bramy skrzydłowej idealnym rozwiązaniem są bramy teleskopowe i bramy składane. Poznaj cechy bram teleskopowych i składanych. Bramy teleskopowe Bramy teleskopowe to przesuwne bramy przemysłowe, których skrzydła podczas zamykania składają się. Dzięki temu rozwiązaniu brama teleskopowa…

KONTAKT

ZAINTERESOWAŁY CIĘ NASZE PRODUKTY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

B&K Security
ul. Żółkiewskiego 3
63-400 Ostrów Wielkopolski
Polska

B&K Security
ul. Żółkiewskiego 3
63-400 Ostrów Wielkopolski
Polska