FURTKA – SMALL GATE

Furtki przemysłowe wypełnione profilem lub panelem. Konstrukcja furtek jest ocynkowana i pomalowana proszkowo, można wybrać dowolny kolor z palety RAL.

Produkujemy furtki dla przemysłu o szerokości 1 metr, wysokości od 1 do 4 metrów. Do wyboru różne wypełnienia, standardowo stosowane są profile zamknięte 25×25 mm.

CECHY & ATUTY


Cechy

  • ♦ Wypełnione panelem lub profilem

Atuty

  • ♦ Mocna konstrukcja
  • ♦ Prosta instalacja
  • ♦ Ocynk + RAL

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Wysokość furtki Od 1 do 4 metrów
Szerokość furtki 1 metr
Standardowe wykończenie Profil 25×25 mm

Galeria

PODOBNE PRODUKTY

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM


Jeśli chcesz zamówić furtkę lub potrzebujesz nietypowego rozwiązania, wyślij nam zapytanie.

bramy samonośne na szynie

Bramy przesuwne przemysłowe

B&K jest producentem wyspecjalizowanym w dostarczaniu bram dla klientów przemysłowych. Bramy przesuwne przemysłowe wyposażone są w mocne napędy, których częstotliwość otwierana jest wysoka, ale to tylko jedna cecha, poznaj cechy bram przemysłowych. SIŁA i WYTRZYMAŁOŚĆ Bramy przesuwne przemysłowe projektowane są do obiektów, gdzie nierzadko z…

Blkada zapora drogowa bariera antyterrorystyczna

Najczęściej wybierana zapora antyterrorystyczna – TITAN

Z całej gramy modeli naszych blokad drogowych najczęściej wybieraną zaporą jest TITAN. Jest to hydrauliczna blokada drogowa montowana na głębokim fundamencie. Dowiedz się więcej o tym modelu z poniższego artykułu. Specyfikacja techniczna Zapora antyterrorystyczna TITAN jest hydrauliczną blokadą, której obudowa jest osadzana głęboko pod powierzchnią…

bramy teleskopowe przesuwne przemysłowe

Poznaj bramy teleskopowe i bramy składane

Gdy otoczenie nie pozwala na zamontowanie przesuwnej bramy przemysłowej, bądź bramy skrzydłowej idealnym rozwiązaniem są bramy teleskopowe i bramy składane. Poznaj cechy bram teleskopowych i składanych. Bramy teleskopowe Bramy teleskopowe to przesuwne bramy przemysłowe, których skrzydła podczas zamykania składają się. Dzięki temu rozwiązaniu brama teleskopowa…

KONTAKT

ZAINTERESOWAŁY CIĘ NASZE PRODUKTY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

B&K Security
ul. Żółkiewskiego 3
63-400 Ostrów Wielkopolski
Polska

B&K Security
ul. Żółkiewskiego 3
63-400 Ostrów Wielkopolski
Polska