Czas otwierania i zamykania automatycznej zapory antyterrorystycznej standardowo wynosi od 4 do 6 sekund.  Czy zapora może otwierać się szybciej, aby w obliczu zagrożenia niemal natychmiast wysunęła się z ziemi? Tak! Jak szybko? Dowiesz się z naszego poradnika.

Jaki jest czas otwierania zapory antyterrorystycznej?

Wszystkie dostępne w ofercie zapory antyterrorystyczne wyprodukowane w firmie B&K otwierają się od 4 do sekund. Poznaj czas otwierania zapór antyterrorystycznych w zależności od modelu:

– FLATBLOCK: 4-6 sekund

– MOBILEBLOCK: 4-5 sekund

– MONOBLOCK: 2-6 sekund

– POWERBEAM: 4-6 sekund

– PROTECTOR: 4-6 sekund

– SHIELD: 4-6 sekund

– TITAN: 4-6 sekund

– GUARD: 4-6 sekund

Czy zapora antyterrorystyczna może być szybsza?

Oczywiście, każda zapora antyterrorystyczna może otwierać się i zamykać w błyskawicznym tempie. Instalując w szafie sterującej dodatkowe opcjonalne wyposażenie EFO (Emergency Fast Opening) każda blokada antyterrorystyczna może otwierać się już 1,5 sekudny. Możliwość błyskawicznego wysuwania i opadania blokady umożliwia szybką reakcję strażnika w przypadku zagrożenia, a także upłynnia ruch wjeżdżających i wyjeżdzających pojazdów.

Gdzie instalowane jest EFO?

EFO montowany jest w szafie sterującej, będącym sercem każdej blokady drogowej. Zwykle szafa sterująca jest montowana w odległości do 7 metrów od zapory antyterrorystycznej. Każda szafa jest zabezpieczona przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi. Montujemy nasze zapory na całym świecie, gdzie nierzadko pracują w temperaturach od +60 do -70 stopni, ich działania jest bezawaryjne.

Jeśli szukasz specjalistycznej zapory antyterrorystycznej, nasi specjaliści techniczni dobiorą najlepsze rozwiązanie.

Skontakuj się z nami!

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *