Blkada zapora drogowa bariera antyterrorystyczna

Z całej gramy modeli naszych blokad drogowych najczęściej wybieraną zaporą jest TITAN. Jest to hydrauliczna blokada drogowa montowana na głębokim fundamencie. Dowiedz się więcej o tym modelu z poniższego artykułu.

zapora drogowa blokada antyterrorystyczna

Specyfikacja techniczna

Zapora antyterrorystyczna TITAN jest hydrauliczną blokadą, której obudowa jest osadzana głęboko pod powierzchnią ziemi. Jej stalowa struktura została zabezpieczona przed korozją poprzez ocynkowanie ogrniowe. Bloada jest produkowana w szerokości od 1 do 6 metrów. Wysokość elementu blokującego wykonywany jest od 0,65 do 1,2 metra. Standardowa wysokość elementu blokującego sięga 0,665 metra. Istnieje możliwość wykonana zapory antyterrorystycznej w innych wymiarach, zgodnie z zapotrzebowaniem danego obiektu. W szafie zewnętrznej, która jest oddalona o 7 metrów od zapory antyterrorystycznej jest montowany kontroler PLC Mistrubishi. Obudowa szafy jest zabezpieczona przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Obciążenie osi I poziom zabezpieczenia

Standardowe obciążenie osi zapory antyterrorystycznej TITAN to 1,5 tony. Jest możliwość wykonania zapory do innych obciążeń. Poziom zabezpieczenia to K12, blokada zatrzymuje 7,5 tonowe auta pędzące na blokadę z prędkością 80 km/h. Nasza firma produkuje także zapory antyterrorystyczne TITAN na poziomie K30.


System I wyposażenie

System zapory antyterrorystycznej składa się z dwóch elementów, czyli z zapory przyjmującej uderzenie i z szafy. Oba elementy połączone są kablem. W standardowym wyposażenie zapory znajduje się panel sterowania, który pozwala strażnikowi zarządzać zaporą. Panel sterowania jest wyposażony w cztery przyciski; Otwieranie, zamykanie, awaryjne otwieranie i awaryjne zamykanie. Dodatkowo standardowo zapora jest wyposażona w lampy ostrzegawcze i kable. Opcjonalnie zapora może być wyposażona w EFO, czyli awaryjne szybkie otwieranie, które pozwala zaporze drogowej otworzyć się już 1,5 sekundy.

Skontakuj się z nami!

 

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *