bramy teleskopowe przesuwne przemysłowe

Gdy otoczenie nie pozwala na zamontowanie przesuwnej bramy przemysłowej, bądź bramy skrzydłowej idealnym rozwiązaniem są bramy teleskopowe i bramy składane. Poznaj cechy bram teleskopowych i składanych.

Bramy teleskopowe

Bramy teleskopowe to przesuwne bramy przemysłowe, których skrzydła podczas zamykania składają się. Dzięki temu rozwiązaniu brama teleskopowa montowana jest w miejscach, gdzie otoczenie nie pozwala na montaż przesuwnej bramy przemysłowej.

Bramy wjazdowe teleskopowe to idealne rozwiązanie, gdzie wymagane jest szerokie światło wjazdu, a nie ma miejsca na skrzydło otwartej bramy, które przesuwa się wzdłuż ogrodzenia. Tego typu bramy mają ciekawszy desing, napędzane są automatem FAAC, dzięki czemu szybko się otwierają i zamykają, a także mogą być wykonane z dowolnym wypełnieniem. Gdy brama teleskopowa jest otwarta przypomina ona bramę przesuwną, dopiero podczas otwierana skrzydła bramy teleskopowej składają się na siebie jednocześnie się poruszając.

Posiadamy w ofercie dwa modele bram teleskopowych. TRACKER TELESCOPIC oraz SLIDER TELESCOPIC. Bramy teleskopowe produkujemy do długości 25 metrów.

bramy teleskopowe przesuwne przemysłowe

bramy składane producent

Bramy składane

Bramy składane do alternatywa dla tradycyjnych bram skrzydłowych. Dzięki temu, że skrzydła bramy są łamane, bramy takie znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie potrzebne jest szerokie światło wjazdu, a nie ma miejsca na tradycyjne skrzydło bramy. Takie bramy, inaczej nazywane bramami łamanymi bardzo ciekawie wyglądają. Mogą być pomalowane na dowolny kolor, co dodatkowo wpływa na ich ciekawy desing. Posiadamy w ofercie bramy składane czteroskrzydłowe , których model nazywamy BI-FOLD. Światło wjazdu takiej bramy może wynieść 9 metrów. Wszystkie bramy są całkowicie automatyczne, napędzane napędem FAAC, mogą być wyposażone w moduły GSM, czytniki tablic rejestracyjnych i inne urządzenia ułatwiające korzystanie z bramy.

Skontakuj się z nami!

 

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *