Nowoczesne systemy zabezpieczeń wjazdów: zapory antyterrorystyczne, szlabany, słupki hydrauliczne, kolczatki. Czym są i po co są montowane?

W obliczu rosnącego niebezpieczeństwa ważne obiekty Państwa, lotniska czy ambasady są zabezpieczane systemami wjazdów. Występuje wiele metod zabezpieczeń i kontrolowania ruchu pojazdów.

Czym są blokady drogowe?

Jest to nic innego, jak zapora antyterrorystyczna, której zadaniem jest zatrzymanie auta pędzącego z prędkością 80km/h. Dzięki jej obecności, terrorysta nie jest w stanie dostać się na ściśle chronione miejsce. Blokady zatrzymują duże ciężarówki i skutecznie uniemożliwiają przeprowadzenie ataku.

Szlabany kontrolują wjazd

szlabany parkingowe

Szlabany służą do kontrolowania wjeżdżających pojazdów. Są obsługiwane przez panel sterujący. Ich mocna konstrukcja nie zostanie zniszczona, nawet gdy wjedzie w nie duża ciężarówka.

Do czego służą słupki hydrauliczne?

słupek hydrauliczny

Słupki hydrauliczne są chowane pod ziemię i wysuwane w zależności od potrzeby. Najczęściej wykorzystywane są na parkingach firmowych celem tymczasowego oddzielenia miejsca.

Kolczatki unieruchamiają auta

kolczatki antyterrorystyczne

Kolczatki są dodatkowym zabezpieczeniem, które uniemożliwiają przejazd auta. Auto po najechaniu na kolce jest unieruchomione. Mocne zabezpieczenie antyterrorystyczne jest istotne.

Jesteśmy jedynym polskim producentem nowoczesnych systemów zabezpieczeń wjazdów.

Skontakuj się z nami!

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *